نتایج جستجو برای عبارت :

آپلود عکس و آپلود فایل با سرعت نور

آپلود عکس و آپلود فایل
یکی از مهمترین دغدغه هایی که کاربران و خصوصا وب مسترها با آن مواجه هستند یافتن محیطی مناسب جهت آپلود عکس و آپلود فایل های خود می باشند. پی ام آپلود یک محیط ساده و امن را برای شما مهیا کرده است.
با پی ام آپلود می توانید به راحتی عکس و فایل های خود را از روی کامپیوتر یا موبایل خود آپلود نمایید و آن را به اشتراک بگذارید.
امکانات پی ام آپلود :

پشتیبانی پسوند های مختلف
فضا نامحدود و 20 مگابایت کاربران عضو شده 40 مگابایت برای هر
آپلود عکس و آپلود فایل
یکی از مهمترین دغدغه هایی که کاربران و خصوصا وب مسترها با آن مواجه هستند یافتن محیطی مناسب جهت آپلود عکس و آپلود فایل های خود می باشند. پی ام آپلود یک محیط ساده و امن را برای شما مهیا کرده است.
ادامه مطلب
براساس وب هاست وردپرس انتخابی شما و پنلی که انتخاب می‌کنید، حداکثر محدودیت آپلود فایل برای شما مشخص می شود. این حجم در وب هاست های مختلف متفاوت است که برای بعضی از وب هاستینگ‌ها حتی 2 مگابایت هم هست که خیلی کم است و برای آپلود فیلم یا صوت در سایت کافی نیست.ما در این مقاله به آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.
افزایش حجم آپلود در وردپرس
ولی قبل از اینکه به روش های مختلف برای رفع محدودیت حجم آپلود در وردپرس ب
سایت پیکوفایل با امکانات خوب برای آپلود فایل و عکس  که مربوط به سیستم blogsky.com  هست به عنوان دومین معرفی آپلود سنتر های عکس و فایل ارسال می گردد.
امیدوارم به کارتون بیاد و استفاده کنید
آپلود سنتر پیکو فایل  متعلق به سیستم وبلاگ دهی بلاگ اسکای است و برای استفاده از تمام امکانات پیکوفایل باید حتما عضو بلاگ اسکای شوید.

این نوشته بزودی تکمیل می شود...1398/06/15 -11:50
آپلود بوی 
برگزیده✅✅درجه اطمینان: ۱۰ از ۱۰✅وضعیت پرداخت: درحال پرداختمدت فعالیت: بیش از ۶ سال
لینک عضویت ()
⚙️روش های کسب درآمد:آپلود فایل و اشتراک لینک دانلودحجم فایل برای آپلود باید بالای ۱ مگابایت باشد تا بتوانید از دانلود آن درآمد بدست آورید.لینک دانلود فایلی که در سایت آپلود کردید را منتشر کنید فروش اکانت ۱۰ درصدگرفتن زیرمجموعه ۱۰ درصد
میزان درآمد: آپلودبوی به ازای هر 1000 دانلود تا 30 دلار پرداخت می کند .براساس آی پی دانلود کننده که ب
شل در نفوذ وب سایت ها نقش مهمی را ایفا میکند. این شل ها فایل هایی هستند که با زبان هایی مانند php و asp نوشته می شوند و کار آن ها ایجاد دسترسی به هاست وب سایت می باشد. این نوع شل ها در سرور یا سایت آپلود می شوند و با اجرا کردن آن ها تنظیمات و تغییراتی میتوان ایجاد کرد. 
شل های زیادی وجود دارد. برخی از شل های معروف Alfa و c99 هستند که با زبان php نوشته شده اند. برخی از افراد به خودی توانایی ساخت Shell ها را دارند که میتوانند بسته به نیاز خود امکاناتی را ایجاد ک
سلام دوستان، خوبید انشاالله؟
دارم کتابی قدیمی با اسم "آداب معاشرت (برای همه)" رو مطالعه میکنم، همونطور ک از اسمش پیداشت میخوام از نکاتش عکس بندازم و در مگا آپلود کنم تا شما هم از نکاتش بهره ببرید.
دقت کنید مگا یک فضای ابری هستش که پوشهء اختصاصی این کتاب رو در اون آپلود میکنم شما میتونید با کلیک بر روی لینک وارد پوشه شده عکس هارو بخونید یا کل پوشه رو دانلود کنید.
اول اینکه تا وقتی من کتاب رو بخونم و عکس نکاتشو واسه تون آپلود کنم این مطلب رو پین ش
سلام به آرمیای خوشگل سایت
اونقدر که شما عجله دارید واسه قرار گرفتن برنامه ها ، من مجبور شدم یسری از کنسرتای پستای بعدو با مدیافایر براتون بزارم
اگر میخواید از آپلود بوی دانلود کنید صبر کنید من تمام کیفیتای پست پنجمین ماسترو آپلود و تکمیل کنم و بعدش کنسرتارو هم توی آپلود بوی میزارم
صد تا نظر هم منتظر تاییده و هنوز نرسیدم جواب بدم
پس پلیز کمی بصبرید
لابیو
چند وقتی است که برخی از کاربران اینستاگرام  با مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام مواجه هستند.این مشکل زمانی که شما میخواهید فیلم یا پستی را در اینستاگرام آپلود کنید رخ میدهد.در ادامه با میبایل برای حل این مشکل چند روش معرفی میکنیم که با انجام دادن آنها به احتمال زیاد مشکلتان حل خواهد شد.
 ادامه مطلب
شل چسیت؟

شل در نفوذ وب سایت ها نقش مهمی را ایفا میکند. این شل ها فایل هایی هستند که با زبان هایی مانند php و asp نوشته می شوند و کار آن ها ایجاد دسترسی به هاست وب سایت می باشد. این نوع شل ها در سرور یا سایت آپلود می شوند و با اجرا کردن آن ها تنظیمات و تغییراتی میتوان ایجاد کرد. شل های زیادی وجود دارد. برخی از شل های معروف Alfa و c99 هستند که با زبان php نوشته شده اند. برخی از افراد به خودی توانایی ساخت Shell ها را دارند که میتوانند بسته به نیاز خود امکاناتی
سایت پیکوفایل با امکانات حرفه ای  برای آپلود فایل و عکس  که مربوط به سیستم blogsky.com  می باشد به عنوان دومین معرفی آپلود سنتر های عکس و فایل ارسال می گردد.
آپلود سنتر پیکو فایل  متعلق به سیستم وبلاگ دهی بلاگ اسکای است و برای استفاده از تمام امکانات پیکوفایل باید حتما عضو بلاگ اسکای شوید.
امیدوارم به کارتون بیاد و استفاده کنید 

ادامه مطلب
شبکه ما از سایت های آپلود ویدیو در ایران می باشد که مانند یوتیوب عمل می کند و بابت بازدید از ویدیو به شما پرداخت انجام می دهد.این درآمد نامحدود و مادام العمر هست. یعنی از ویدیویی که امروز آپلود می کنید تا سالیان سال درآمد کسب خواهید کرد.
تنها کاری که باید بکنین اینه که بعد از آپلود ویدیو,  لینک اون رو در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک, تلگرام, لاین و … و فروم ها و انجمن های اینترنتی قرار بدین تا بازدید ویدیو بیشتر بشه و شما به ازای هر بازدید پول ب
این مسابقه کی برگذار می شود؟
این مسابقه از همین اکنون آغاز می شود و شما تا تاریخ 1398/05/31 بازی خود را به ما تحویل دهید.
بازی را چگونه باید تحویل داد؟
شما می تواند بازی خود را در یکی از آپلود سنتر ها آپلود کرده و برای ما لینک آن را بفرستید.
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
با چه موتوری باید بازی را ساخت؟
هر موتوری که دوست دارید.
چه جایزه ای به برنده داده می شود؟
بازی برنده در وبلاگ به طور عمومی قرار داده می شود و همه مردم می توانند آن را ب
سلام مجدد D:
دوستان من یه مشکلی برای یکی از سایتام پیش اومده اونم اینکه تو گرویتی فرم وقتی فایلی آپلود میکنن اون فایل ثبت نمیشه اما برای کاربر همه چی درستهمن به اطلاعات ثبت شده داخل این سایت احتیاج دارم و مهم هستن پس باید بدون ریست وردپرس این کار رو انجام میدادم
راه حل چیه ؟؟؟
به دو دسته تقسیم میشیم D:
اونایی که اطلاعات مهم نیست 
کلا سایت رو پاک کنید از اول بسازید
دسته دوم اونایی اطلاعات براشون خیلی مهمه
خب اینو بعدا میام ادیت میکنم
الان برم یک

گرفتن بکاپ از عکس های خود در GOOGLE PHOTOS

گرفتن پشتبان از عکس ها در Google Photos

اگر می خواهید از عکس ها و فیلم های خود بک آپ بگیرید و ذخیره کنید، یکی از بهترین گزینه های شما آپلود آنها در Google Photos ، گزینه ذخیره سازی ابری است. می توانید این کار را در تلفن های Android ، iPhone ، تبلت ، Mac یا رایانه های شخصی Windows انجام دهید ، زیرا برنامه ها یا گزینه های مختلفی برای همه سیستم عامل ها وجود دارد.
ادامه مطلب
این مسابقه از همین اکنون آغاز می شود و شما تا تاریخ 1398/05/31 بازی خود را به ما تحویل دهید.
شما می تواند بازی خود را در یکی از آپلود سنتر ها آپلود کرده و برای ما لینک آن را بفرستید.
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
هر موتوری که دوست دارید.
اینکه من موفق شدم توی یک هفته چهار تا پادکست رو میکس‌ کنم واقعا به خودم افتخار می‌کنم . پادکست مهدی اولین پادکست میکس شده است که آپلود شده بزودی لینکش رو می‌ذارم که برن حالشو ببرن . بعدش یکی از دوستان که اسمش ((ف)) هست نصف شب ما رو کلی دعوا کرد که خیلی وقته اون پادکستی که باهاش ضبط کردم رو براش نفرستادم . با هر بدبختی شد این پادکست میکس شد . پادکست نزدیک سه ساعت بود و هم برای میکس و هم برای رندرینگ و هم برای آپلود خیلی اذیت شدم . خیلی کیفیت کار رو پ
حتما براتون پیش اومده! که فایل ویدئویی داخل صندوق بیان آپلود کرده باشین و به دلیل حجم زیادش مجبور شده باشین حجمش رو اول کم کنین؟ بزارید حدس بزنم، استفاده از نرم افزار های اندروید ، آیفون و یا کامپیوتر برای کم کردن حجم؟ ممم، کم کردن حجم به صورت انلاین؟! خب:) اگر من با یک ترفند جالب دردسر کم کردن حجم رو از سر شما بردارم، چقدر خوشحال میشید؟!
با دو تا کلیک ساده!
با ما در ادامه مطلب همراه باشید!
ادامه مطلب
توی اکثر وبسایت های اشتراک ویدیو مثل آپارات ، یه قابلیت هست که نویسنده های وبلاگ و یا وبسایت می تونن ازش استفاده کنن و هر ویدیویی رو بدون این که بخوان آپلود کنن ، در دسترس بازدیدکننده هاشون قرار بدن !
این ابزار چون قراره از پخش کننده ویدیو مخصوص همون سایت آپارات استفاده کنه ، یا بصورت آی فریم هست و یا بصورت جاوااسکریپت که امکان قراردادن موارد مذکور توی بلاگ بیان بصورت رایگان نیست .. پس باید کلیپ مورد نظر رو آپلود کرد و بعد ، از قسمت درج مدیا ،
بنام  خدا:

MS-DOS-master

سورس  سیستم عامل   مایکروسافت  داس  نسخه ی  2  :

در این پست  سورس سیستم عامل مایکروسافت  داس  نسخه ی 2  را  برای   علاقمندان   آپلود می کنم . امیدوارم که خوشتون بیاد .
+
مایکروسافت  این سورس را  مدتی پیش  به درون  گیتهاب  آپلود کرده است  و من دقیقا از همانجا    دانلود کردم .  
+
اگر  سیستمی قدیمی  دارید یا اگر ماشین مجازی دارید  می توانید  سیستم عامل داس نسخه ی 2  را   روی آن نصب کرده و البته سورسش را نیز مطالعه نمایید .
+
قب
دانلود اسکریپت آپلود سنتر حرفه ایی bedrive-213نسخه2020
خریداری و نال شده توسط قالب20

توضیحات:
با این اسکریپت میتوان یک سایت آپلود سنتر حره ای با قابلیت فراوان طراحی کرد
قابلیت هایآن از جمله میتوان گفت کاربران میتوان از حجمی که داده استفاده کنند
2درایوی که برای کاربران فعال میشود مشابه درایو ویندوز میباشد
3-پنل حرفه ایی ادمین
4-قابلیت اشتراک گذاری فایل ها بین کاربران
رمزفایل admin و پسورد admin

اسکریپت آپلود سنتر حرفه ایی + آموزش داخل قسمت دایکیومنت ف
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
هر موتوری که دوست دارید.
هنگامی‌که شما یک سایت وردپرس دارید، برای قرار دادن تصاویر در پست‌ها و سایت، آن‌ها را در سایت خود آپلود می کنید تا سایت خود را فعال و زیبا نگه‌دارید. گاهی با توجه به محدودیت های موجود امکان آپلود فایل با حجم بیشتر از مقدار تعیین شده را ندارید.
افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس یکی از مسائل مورد توجه برای مدیران و طراحان وبسایت است.
اساساً سه راه برای آپلود فایل در ودرپرس وجود دارد:
۱: فایل‌های خود را با ورود به کنترل پنل هاست خود و ورود به پوشه
دوستان عزیر سلام 
بنده در آپلود کزدن تصاویر دچار مشکل شده ام 
یکی دوروزه هر تصویری آپلود می کنم به صورت مبهم (نارنجی رنگ) در صفحه صندوق بیان ظاهر می شود
و در نهایت امکان درج آن دربالای مطالب وجود ندارد 
میشه راهنمایی کنید 
این مشکل چه طوری قابل حله؟
مکستوپ یکی از بهترین سرویس دهنده های اشتراک ویدیو ایرانی برای بارگزاری ویدیو و گرفتن لینک و معرفی برند برای سئو کاران و صاحبان کسب و کار است. مکستوپ به تازگی با جایگزین کردن سرور های پرقدرت خود سرعت خود را به صورت چشم گیری افزایش داده است.
از دیگر ویژگی های این وب سایت میتوان به بارگزاری ویدیو با کیفیت 4k اشاره کرد. و از طرفی یکی از بهترین ویژگی های این سرویس امکان اضافه کردن تصویر اختصاصی برای ویدیو است که تمام سایت های اشتراک ویدیو بزرگ دنیا
درود بر مخاطبان این بلاگ
این بلاگ در سالیان اخیر سعی در به اشتراک گذاشتن رایگان فایل های شطرنجی داشته است، اما آپلود و نگهداری فایل های حجیم با هزینه هایی برای اینجانب به همراه داشته است و بعضا به دلیل مشکلاتی فایل های از دسترس خارج شده و حذف شدند. در صورتی که مخاطبان عزیز مایل به دریافت رایگان فایل های بروز شطرنجی را دارند، می توانند جهت مشارکت در تامین هزینه اشتراک سالیانه سرور با ما همراه شوند. اینجانب سرور Trainbit را جهت آپلود انتخاب نموده
سلام 
امیدوارم خوب باشین، دوستان من تصمیم دارم تو چند تا از این سایت های مربوطه ویدیو آپلود کنم،  مثلا آپارات، و اون یکی سرویس آپلود ویدیو که اسمش رو نمی برم و معروفه و تصمیم داره از این طریق کارم که گرفت به یه درآمدی هم برسم (بعدا)
از شما میخوام هر پیشنهادی نکته ای توصیه ای تحربه ای دارین اگه تمایل داشتین بگین. مثلا راجع به شروع کار، ایده،باید ها و نباید ها، سئو و افزایش بازدید ویدیو و ...
آخرین ورژن قالب Mowasalat هم اکنون در دسترس شماست. قالب مواصلات یک قالب وردپرس بسیار شکیل است که به طور تخصصی برای شرکت های حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی طراحی شده است. ظاهر بی نظیر، دموهای مختلف، هدرها و فوترهای متعدد در کنار اسلایدر، صفحه ساز و مگامنو پیشرفته تنها بخشی از امکانات این قالب شرکتی وردپرس است.
ویژگی های قالب مواصلات    Visual Composerبرای محتوا سازی    مگا منوی پیشرفته: این مگا منو انتخاب ایده آل برای منوهای بزرگ است. می توانید ساختار

سرویس‌های صندوق بیان و امکانات اختیاری‌ دیگه روی اکانت من نیستن. اکانت شما هم همین جوریه؟
بیان از سه سال پیش، که من وبلاگ نویسی رو شروع کردم، خیلی ضعیف‌تر شده.. اون موقع‌ها افقای روشنی براش می‌دیدم الان مطمئنم که هیچ پخی نمی‌شه این بچه‌مون.
از ادیتور ضعیف‌ش۱ و از قالب‌های قدیمی و تکراری‌ش، که قرار بود خیلی قابلیتا مثل باکس بندی بهش اضافه بشیم بگذریم، به این می‌رسیم که الان دیگه مستقیم نمی‌تونید از روی کامپیوتر عکس روی نوشته‌تون آپ
دوستان، لطفا با دقت این پست رو بخونید، چون ممکنه اشتباه متوجه بشید!
اینکه میگم لینک مستقیم رو مسدود کنید، بخاطر اینکه بعضی افراد بدون اینکه شما متوجه بشید از لینک فایل آپلود شده شما استفاده میکنن، بدون اینکه شما متوجه بشید! و دلتون میخواد بهش بگید که حداقل اسمی از شما داخل پستش ببره! ولی این کار رو نمیکنه! 
یا اینکه به فرض مثال: قالبی طراحی کردید و فایل های css اون رو داخل فضای مجازی خودتون ذخیره کردید و به قالبتون لینک دادید، اگر احیانا یک نفر
توی این قطعی اینترنت، فرصت رو غنیمت شمردم که کامل‌ترین اطلس جهان که دیدم رو آپلود کنم:
Complete Atlas of the World
۴۳۴ صفحه و ۳۸۶ مگابایت هست.
توی بیان‌باکس فایل بیشتر از ۳۰ مگ نمیشه آپلود کرد، برای همین مجبور شدم به فایل‌های کوچیک تقسیم‌ش کنم:
part-01.pdfpart-02.pdfpart-03.pdfpart-04.pdfpart-05.pdfpart-06.pdfpart-07.pdfpart-08.pdfpart-09.pdfpart-10.pdfpart-11.pdfpart-12.pdfpart-13.pdfpart-14.pdfpart-15.pdfpart-16.pdfpart-17.pdf

اطلاعات واقعاً زیادی داره.
مثلاً صفحه‌ٔ ۳۸ و ۳۹ (با شماره‌بندی خود کتاب) نقشهٔ جنگ‌های ۴۰ سال گذشتهٔ خا
با سلام خدمت دوستان عزیز
در راستای آموزشهای عملی،اجرایی،کارگاهی نقشه برداری این بار هم به سراغ دوربین نقشه برداری رفتم و نحوه تخلیه دوربین و همچنین ساخت نقاط با فرمت IDX , GSI  برای ورود به دوربین نقشه برداری را با ساخت فیلم چند دقیقه ای آموزش دادم.
از آنجا که برنامه کوردینیت ادیتور سوروی آفیس فقط در ویندوزهای 32 بیتی باز می شود بنابراین نرم افزار Copan جایگزین خوبی برای آن است که هم در این فیلم روش کار با اون رو توضیح دادم و هم اون برنامه را اینجا
با سلام خدمت دوستان عزیز
در راستای آموزشهای عملی،اجرایی،کارگاهی نقشه برداری این بار هم به سراغ دوربین نقشه برداری رفتم و نحوه تخلیه دوربین و همچنین ساخت نقاط با فرمت IDEX , GSI  برای ورود به دوربین نقشه برداری را با ساخت فیلم چند دقیقه ای آموزش دادم.
از آنجا که برنامه کوردینیت ادیتور سوروی آفیس فقط در ویندوزهای 32 بیتی باز می شود بنابراین نرم افزار Copan جایگزین خوبی برای آن است که هم در این فیلم روش کار با اون رو توضیح دادم و هم اون برنامه را اینجا
آپلود فایل با استفاده از Ajax در Asp
آپلود فایل با استفاده از Ajax در Asp

با یکی دیگر از مقالات آموزش برنامه نویسی Asp.net mvc و Asp.net core از وب سایت  خدمت شما هستم. یکی از مواردی که اکثر برنامه نویسان وب در همان اوایل کار برنامه نویسی با آن روبرو می شوند بحث آپلود فایل با استفاده از Ajax در Asp می باشد. به همین خاطر در این پست به صورت کاملا کاربردی و به همراه ذکر یک مثال این کار را از ابتدا بررسی خواهیم کرد.

ما این مثال را در Asp.net Core 2 انجام خواهیم داد که البته ت
آخرین ورژن قالب Mowasalat هم اکنون در دسترس شماست. قالب مواصلات یک قالب وردپرس بسیار شکیل است که به طور تخصصی برای شرکت های حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی طراحی شده است. ظاهر بی نظیر، دموهای مختلف، هدرها و فوترهای متعدد در کنار اسلایدر، صفحه ساز و مگامنو پیشرفته تنها بخشی از امکانات این قالب شرکتی وردپرس است.
ویژگی های قالب مواصلات    Visual Composerبرای محتوا سازی    مگا منوی پیشرفته: این مگا منو انتخاب ایده آل برای منوهای بزرگ است. می توانید ساختار
محمد جواد آذری جهرمی وزیر جوان ارتباطات امروز با انتشار توییتی در صفحه ی اینستاگرامی خود از عزم این وزارتخانه برای افزایش سرعت اینترنت خانگی خبر داد. جهرمی در توییت خود وعده داد که سرعت اینترنتی خانگی را حداقل چهار برابر می کند.
جهرمی در توییت خود چنین آورده است:
VDSL یا خط اشتراکی ارتباط دیجیتالی بسیار سریع نسخه ای بهبود یافته از ADSL (یا خط اشتراک دیجیتال نامتقارن) و از جمله تکنیک های ارتباط به اینترنت است، در شبکه های ADSL عموما از کابل های م
رفتم رو هاست فایل wp-content رو پاک کردم! و فایل جدید رو آپلود کردم. اکی! تا اینجا فقط دو تا مشکل پیش اومده که البته فکر نمیکنم به این قضیه ربطی داشته باشه. ولی یه مسأله هست که دقیقاً از بیهوشی من ناشی میشه که الان دو روزه نخوابیدم و نباید این کار رو میکردم. content یعنی محتوا درسته؟ خوب وقتی پوشه محتوا رو پاک میکنید چی میشه؟ آفرین به شما دوست عزیز! محتوای سایت پاک میشه و الان من باید دوباره همه اون عکس ها و فایلهای صوتی رو آپلود کنم. علی برکت الله. (Photo by fr
توضیح
مختصر : در یک توضیح کوتاه میتوان گفت که این ربات وب مستری که دارای سایت
فیلم و سریال هست رو از هر نوع دغدغه قرار دادن فیلم  یا سریال در سایت
خلاص میکند و سایت هر روز با فیلم های جدید بروز میشود فقط با زدن یک دکمه
توسط مدیریت نحوه ی قرار دادن در سایت به این صورت میباشدکه سایت شما توسط
اسکریپت ما به یک وبسایت مرجع ایرانی مانند دانلود روزانه وصل میشود و به محض اینکه سایت مرجع آپدیت شد و فیلم یا سریال جدید قرار داده شد شما میتوانید با زدن ی
با سلام
اصلآ ما برای چی باید رسانه های خودمان را مدیریت کنیم . بخش رسانه های وردپرس به ما امکان آپلود و مدیریت تصاویر ، صدا ها و ویدیو های سایتمان را می دهد.
ابتدا اجازه دهید تنظیمات بخش رسانه ها رو با هم انجام بدیم. برای دسترسی به این  بخش باید از قسمت تنظیمات زیر مجموعه رسانه ها کلیک کنید.
بعد از رفتن به صفحه ی رسانه صفحه ای مثل تصویر زیر بالا میاد برای شما:
اندازه بندانگشتی : اندازه بند انگشتی برای تنظیم پهنا و ارتفاع تصاویر بندانگشتی سایت
برای بزرگ شدن تصاویر روی ان کلیک کنید
آموزش نیم بها کردن دانلود از سایت های خارجی تلگرام و...

این آموزش به درد کسایی میخوره که میخوان فایلی رو دانلود کنن ولی به دلیل سرعت کم اینترنت حجم کم و... نمیتونن دانلود کنن
اول ببینیم معنی کلمه نیم بها چیه؟

منظور از نیم بها در تعرفه ها چیست ؟
منظور از تعرفه سایت های  نیم بها یا ساعات نیم بها زمانی است که در آن بازه ترافیک مصرفی مشترک بصورت نیمه محاسبه می گردد. برای مثال اگر در آن بازه مشترکی ۱ گیگ استف
تا یک سال وبلاگم خراب بود، از پشتیبانی بلاگ گفتن که باید با رایانه وارد بشی و راهی نداره. الان تبلت گرفتم تا بهتر ببینم، بخوانم و اگه تونستم بنویسم. دراین سال هرچی زور زدم نتونستم مطلب آپلود کنم. البته بین این خرابی به بیان بلاگ وفادار بودم و مهاجرت نکردم. بازم سلام دوستان. 
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
ارائه پروکسی شخصی تلگرام (اختصاصی)
سرعت بالا مخصوص دانلود و آپلود
بدون قطعی
امکان عیب یابی 
کاملا اختصاصی 
کاملا امن 
نسل جدید پروکسی تلگرام .........................................................
آیدی کانال : @ProxiesGramآدرس اینترنتی کانال : https://t.me/proxiesgram
تعدادی آسیب پذیری خطرناک در نسخه جدید وردپرس یعنی نسخه ۵٫۳٫۱ رفع شده است: WordPress 5.3.1 Security and Maintenance Release این آسیب پذیری ها هکر را قادر می کند تا از راه دور کنترل کامل وبسایت وردپرس را در دست گرفته و بنا به میل خود اقدامات خرابکارانه ای مانند حذف دیتابیس کاربران، آپلود بدافزار، …
کسب درآمد از سایت ایرانی آپلودبویمدیران سایتها و وبلاگها می تونن فایلهاشون رو آپلود کنند و به کسب درامد بپردازنکسب درآمد با آپلود فایل و دانلود اون توسط کاربرهاپرداخت به حساب های بانکی داخل ایران۷۲۰ هزارتومن برداشتی تا این لحظه + سند برداشت
ادامه مطلب
کسب درآمد از سایت ایرانی آپلودبویمدیران سایتها و وبلاگها می تونن فایلهاشون رو آپلود کنند و به کسب درامد بپردازنکسب درآمد با آپلود فایل و دانلود اون توسط کاربرهاپرداخت به حساب های بانکی داخل ایران۷۲۰ هزارتومن برداشتی تا این لحظه + سند برداشت
ادامه مطلب
درود بیکران به مخاطبان این بلاگ شطرنجی
بیش از 7 سال می باشد که گاه و بیگاه اقدام به ارسال مطالب شطرنجی نموده و امیدوارم که مطالب ارسالی مورد استفاده شما مخاطبان شطرنجی واقع شده باشد.
بعضی از لینک های مطالب ارسالی به دلایل حجیم بودن یا دانلود نشدن، از سرور سایت trainbit.com حذف شده است. در صورتی که به آن فایل ها نیاز دارید، عنوان نموده تا در ماههای آتی دوباره آپلود کنم. بعضی از این آموزش ها حجمی بیش از 20 گیگابایت دارند.
به دلیل اختلال سراسری اینترنت
vahidmy.blog.ir

بنام خدا
وبلاگ وحیدمی (وبلاگ اصلی و رسمی وحید محمدی )

آدرس بالا متعلق به وبلاگ اصلی  و رسمی اینجانب وحید محمدی می باشد . لطفا برای یادگیری زبان اسمبلی فقط به این آدرس مراجعه کنید .
سایر وبلاگ هایم  فقط در حکم  آپلود سنتر می باشند و عملا فقط نرم افزارهای زبان اسمبلی را در آنها   آپلود می کنم .  بجز معرفی نرم افزارهای زبان اسمبلی و آپلود کردن شان  کار دیگری در سایر وبلاگها  انجام نمی دهم .
تدریس زبان اسمبلی فقط در وبلاگ اصلی ام یعنی وب
ما در پست های قدیمی برنامه ماین ایماتور رو گذاشته بودیم ولی اون ورژن قدیمی بود..
امروز براتون آخرین ورژن ماین ایماتورو گذاشتم تا دانلود کنید
همیشه میتونید از اینجا دانلود کنید، زیرا:
با انتشار ورژن جدید ماین ایماتور از سازنده همون موقع تو این مطلب هم بصورت اتوماتیک آپلود میشه!
برای دانلود به ادامه ی مطلب برید
ادامه مطلب
دانلود مجموعه کامل فیلم های آموزشی نرم افزار ادیوس به زبان فارسی و کاملا رایگان
با این پکیج آموزشی که به صورت فیلم‌های جداگانه که توسط آقای سعید طوفانی تهیه و تولید شده است، می‌توانید بصورت کامل نرم‌افزار ادیوس را یاد بگیرید.
در این دوره‌ی آموزشی، تمامی مهارت‌ها و تکنیک‌های مهم نرم افزار ادیوس از نحوه‌ی نصب آن گرفته تا حرفه‌ای‌ترین کارها به زبان فارسی و کاملا روان تدریس شده‌است.
فیلم‌های آموزشی شامل 60 ویدئو می باشد که به صورت فای
بسم الله النور
خواستم اولین پست رو تو یه زمان خاص آپلود کنم و نزدیکترین زمان خاص بامداد فردا بود ولی یادم اومد که قول دادم از بند این منتظر موندن ها و به شکل واضح تر بهانه ها دست بکشم
پس با چشم پوشی از فقره ی شروع در زمان خاص توکل میکنم و می سپرمش به حضرت پروردگار... 
چند ساعت التزام بیشتر برای شبیه شدن به مقصود شما هم غنیمته حتما
به رهبری شما می ریم که داشته باشیم آقای ولی نعمت
توکلت علی الله 
امروزه شرکت های فراوانی هستند که به مشتریان خود هاست میدهند که اغلب به چشم شما خورده است که همیشه هاست های خود را به چند دسته از قبیل هاست ایران، کانادا و آلمان و کشور های دیگر جدا می‌کنند. هاست های خارج ایران اغلب از سی پنل استفاده می کنند. پس شروع کنیم به آموزش نصب وردپرس روی هاست CPanel با چند کلیک ساده.
در این مطلب می‌خوانید:
آموزش ویدیویی نصب وردپرس روی هاست
نصب وردپرس روی هاست CPanel
سی پنل یا CPanel چیست؟
وارد شدن به سی پنل
آپلود و نصب وردپرس ر
سایت های زیادی هستند که برای بازی سازان بسیار کاربردی هستند. برای مثال سایت هایی که اسپرایت های رایگان تولید می کنند و یا سایت هایی که می توانید بازی خود را در آن آپلود کنید.
توجه: فیلتر شکنتون باید روشن باشه.
یکی از پر کاربرد ترین سایت ها برای پیدا کردن اسپرایت های رایگان سایت گیم آرت تودی (Game Art 2D) هست:
https://www.gameart2d.com/

در این سایت تعداد زیادی اسپرایت، تایل و ... رایگان جود دارد که شما به راحتی و با یک کلیک می توانید آن را دانلود کنید.
البته اکثر م
سلام کاربران و بازی سازان گرامی چون دیدم تو انجمن همه با خروجی مشکل دارن منم یه آموش ساختم که بتونه کمک کنه نرم افزار آداپتر پلاگین های شما رو بعد خروجی تو گوشی میاره برا همین با این روش خروجی میگیرم.
تا شب براتون آموزشش رو آپلود میکنم:)
چند نمونه آپلود سنتر:
بیان باکس
پیکو فایل
مگا
هر موتوری که دوست دارید.
تمام بازی هایی که در این مسابقه شرکت کنند در وبلاگ به طور عمومی قرار داده می
سلام! امروز در خدمت شما هستیم با آموزش نصب افزونه وردپرس روی سایت. در جلسه قبلی توضیح دادیم که افزونه وردپرس چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم. اما امروز قصد داریم نحوه نصب افزونه وردپرس را بصورت کامل توضیح دهیم. چرا و چگونه افزونه‌های وردپرسی روی سایت وردپرسی نصب می‌شوند؟
در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ویدیو آموزشی نصب افزونه در وردپرس قرار داده شد.
 آموزش نصب افزونه وردپرس
برای نصب افزونه از پنل مدیریت وردپرس بر روی افزونه‌ها و سپس افزودن اف
اجرای نمای دیوار سنگ ورقه ای

اجرای نمای سنگ لاشه ورقه ای ما در اینجا سنگ لاشه ورقه ای قرمز مشهد
برای نماسازی دیوار نیز استفاده کردیم گروه پیمانکاری حسنی این پروژه را در
جاده ساوه معمونیه اجرا نموده است این  کار را به صورت فرزی و  بند ۱ اجرا
اجرای نمای دیوار سنگ ورقه ای
نموده ایم اگر شما خواستید تمام نمونه های کار شده ما را ببینید حتماً ببخش گالری وب سایت ما  کلیک کنید چون ما در این قسمت نمونه های گوناگونی را نیز آپلود نموده ایم تا شما راحت ت
خیلی ببخشید که درحال بخش آهنگ که روی مدیا اجرا میشه،کیفیت پایینه.
چون آپلود شده اینطوری.ولی اگر دانلودش کنید با همان 
کیفیت عالی است.این موضوع برای فیلم و اهنگ و بعضی
از فایل ها می باشد.
خیلی ممنون که سایت مارا مشاهده میکنید.
www.ful-box.blog.ir
سلام
تعدادی از بچه‌ها بهم گفتن حجم فایل‌ها خیلی زیاده
به همین علت، یه نسخه‌ی دیگه هم آماده و آپلود کردم براتون
که تقریبا حجمش نصف شده ولی کیفیتش یک سومه!
توصیه خودم کیفیت اصلیه البته
داخل هر پست و همینطور صفحه مخصوص پودمان دوم
لینک دانلود جدید گذاشتم
(جلسه هفتم و هشتم آپلود شد)
موفق باشید
نحوه پست گزاری در یوتیوب

مقدمه ای بر یوتیوب
یوتیوب (Youtube) یک سرویس اشتراک ویدئو است که توسط شرکت گوگل پشتیبانی می شود. این سرویس جهانی امروزه مخاطبان زیادی را از آن خود کرده و تبدیل به یکی از رسانه های مطرح و پر بیننده جهانی شده.در این سرویس کاربران می توانند ویدئو های مفید را در یوتیوب آپلود نمایند. برای جلوگیری از نقض قوانین حق نشر و جلوگیری از محتوای غیر اخلاقی یوتیوب راهکارهایی را پیش بینی کرده است مثلا موزیک داخل ویدئوی آپلودی را بررسی م
معرفی یک فیلم نفس گیر 

The Irishman 2019
Martin Scorsese
 بازیگران: Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci, Harvey Keitel
محصول کشور:  آمریکا

لینک دانلود از آپلود سنتر یک آپلود
✔️Web-dl 720p(1480MB) : 
http://2ad.ir/13faA9A
✔️Web-dl 480p(750MB) : 
http://2ad.ir/oCBhzZf

و لینک با حجم کم MB 255   ورژن موبایل : 
http://2ad.ir/S18Q0

" زیرنویس چسبیده "
 3 هالیوود اواردز، 3 گلدن تریلر، 2 نشنال برد ریویو، پالم اسپرینگز و 21 جایزه بین المللی دیگر
امتیاز مجله ابزورد 8

مرد ایرلندی فیلمی نفس گیر است که از نگاه گنگس
امروزه با وجود دوربین بر روی تلفن های همراه لپ تاپ ها و
دوربین های مختلف , مردم از چیز های مختلف فیلم می گیرند و به اشتراک می
گذارند. در ادامه به معرفی برخی از سایت ها برای به اشتراک گذاری ویدئو
اشاره می کنیم. Blip.tv  یک سرویس به اشتراک ویدئو
با هدف نمایش ویدئو های تولید شده توسط مردم است.طراحی سایت طوری نیست که
فقط بتوانید یک ویدئو آپلود کنید و از ویدئو های ویروسی هم جلوگیری می کند.
این سایت تمایل دارد که کاربرانش به طور پیوسته  ویدئو قرار ده
امروزه با وجود دوربین بر روی تلفن های همراه لپ تاپ ها و دوربین های مختلف , مردم از چیز های مختلف فیلم می گیرند و به اشتراک می گذارند. در ادامه به معرفی برخی از سایت ها برای به اشتراک گذاری ویدئو اشاره می کنیم. Blip.tv  یک سرویس به اشتراک ویدئو با هدف نمایش ویدئو های تولید شده توسط مردم است.طراحی سایت طوری نیست که فقط بتوانید یک ویدئو آپلود کنید و از ویدئو های ویروسی هم جلوگیری می کند. این سایت تمایل دارد که کاربرانش به طور پیوسته  ویدئو قرار دهند
معمولا شما چند روش برای نمایش ویدیو در وردپرس دارید. روش اول استفاده از هاست خودتان برای آپلود ویدیو هست که معمولا Self Hosted گفته میشه و روش دوم استفاده از سایت‌های اشتراک فیلم مثل آپارات و یوتیوب هست. برای نمایش آخرین ویدیوهای یوتیوب در وردپرس می‌تونید از افزونه‌های مختلفی مثل YouTube Channel Gallery استفاده کنید و اگر با یوتیوب و فیلتر بودنش مشکل دارید و طرفدار آپارات هستید، می‌تونید از افزونه وردپرس آپارات استفاده کنید.
قبلا افزونه‌های مختل
دیشب از طرف سی پنلِ هاست، یه ایمیل دریافت کردم که نوشته بود بیشترِ حجم پهنای باندِ هاستت مصرف شده و یه فکری به حالش بکن، تعجّب کردم که چرا چنین چیزی اومده برام چون چند ساله با وجود داشتن هاست جداگونه، مصرف چندانی ندارم و پهنای باندم هم قاعدتا نباید چندان استفاده بشه جز همین ابزارهای دمِ دستیِ کم حجمی که توی هاست آپلود کردم و بعضی دوستان استفاده می کنن.
ادامه مطلب
می‌دونم یه‌کم دیره ولی به هرحال، تسلیت ایرانم...
پ.ن: عکس بالا در واقع برای حادثه هوایی 29اُم بهمن‌ماه سال 96 هست؛ که در اون تاریخ یک هواپیمای مسافربری با کوه دنا برخورد کرد. حال طراحی (هرچند واقعاً نمی‌شه بهش گفت طراحی!) نداشتم و همین تصویر رو دوباره آپلود کردم. روح قربانیان این حادثه و اون حادثه! شاد باد.
اجرای سنگ لاشه ورقه ای ما این کار را در شهر معمونیه در جاده ساوه اجرا کردیم این با سنگ لاشه ورقه ای قرمز مشهد و روی فوداسیون بتن نیز کناره های این سنگ را ما با سنگ
فرز بروش کردیم تو بندی اینها به صورت یکنواخت شود اگر شما میخواهید تمام نمونه کار هایی که تا به امروز ما اجرا کرده ایم در یک جا ببینید حتماً به بخش گالری وبسایت ما نیز سر بزنید  برای گالری کلیک کنید وارد وب سایت ما شوید بیش از ده ها نمونه کار را نیز در سایت ها و وبلاگ های خود نیز آپلود
ساعت 3:30 روز سه شنبه 1398/2/24
امروز تصمیم گرفتم اولین پست معرفی موسیقی،فیلم یا سریال رو که قبلا هم دربارش گفته بودم ارسال کنم...
راستش من خیلی موسیقی گوش میدم و تا به حال از سبک های مختلف هم گوش دادم و حتی توی هر دوره زمانی عاشق یکی از سبک ها بودم...خودم حس میکنم این سیر یک سیر تکاملی بوده برام (گرچه شاید سیر تکاملی یک نفر دیگه از سبک دیگه شروع و به سبک دیگه ختم بشه)
به هرحال حس میکنم که تازه اون چیزی رو پیداکردم که همیشه به دنبالش بودم و اینقدر دنیاش ع
دانلود مجموعه کامل فیلم های آموزشی نرم افزار ادیوس به زبان فارسی و کاملا رایگان
با این پکیج آموزشی که به صورت فیلم‌های جداگانه که توسط آقای سعید طوفانی تهیه و تولید شده است، می‌توانید بصورت کامل نرم‌افزار ادیوس را یاد بگیرید.
در این دوره‌ی آموزشی، تمامی مهارت‌ها و تکنیک‌های مهم نرم افزار ادیوس از نحوه‌ی نصب آن گرفته تا حرفه‌ای‌ترین کارها به زبان فارسی و کاملا روان تدریس شده‌است.
فیلم‌های آموزشی شامل 60 ویدئو می باشد که به صورت فای
https://webdemo.avatarsdk.com/

عکستو آپلود کن ،
مدل سه بعدیتو ببین ،
شخصی  سازیش کن ،
با مدل خودت شکلک در بیار ،
دانـلـودش کــن !

این سایت به شما API هم میده ...
برای ورود به این سایت روی آواتار اس دی کی بزنید !

نمونه کارش هم تو ادامه مطلب ...

عکسمو آپلود کردم ، طول میکشه یکم !
خب آواتارم به شکل سه بعدی در اومد !

# ریا نباشه خودمم !
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد امام علی (علیه السلام)
فرمت فایل:tiff
طراح:گروه نوین شاپ
بدلیل آپلود نشدن فایل tiff برای دریافت این فرمت فایل به اکانت های تلگرامی ادمین مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.
توجه:تمامی اسامی و اطلاعات طرح به صورت نمونه نوشته شده اند.
سلام بچه ها
باید یچیزی رو بهتون بگم، نویسنده فیکشن him ازمون خواست تا فیکشنش رو از تو سایت برداریم!
مثل اینک ی عده بدون اجازه این فیک رو توی روبیکا آپلود کرده بودن، روبیکا هم ک زیر نظر فتا و ایناس! خلاصه اینک دارن دنبال نویسنده اینجور فیک ها میگردن، برای همین بهمون گفت ک برش داریم
همین دیگ گفتم ی اطلاعی بهتون بدم ✌✋
بازم ساری
نکته آخر:
بچه ها خواهشن، هیچ فیکی رو داخل روبیکا قرار ندین! برای نویسنده ممکنه بد شه، روبیکا زیر نظر سپاهه
اگر هم فیکی
هاست دانلود، به فضایی گفته می شود که کاربران می توانند فایل ها و اطلاعات مورد نظر خود را در آن آپلود کرده تا افراد دیگر بتوانند آن را دانلود نمایند. بعد از اینکه کاربران فایل مورد نظر را در این فضا آپلود می کنند، مدیر هاست مورد نظر لینک دانلود آن فایل را بر روی وب سایت خود قرار داده تا سایر کاربران بتوانند تنها با زدن چند کلیک فایل مذکور را دانلود نمایند. استفاده از هاست دانلود ها مزایای زیادی دارد که در ادامه این مقاله بیشتر با آنها آشنا خواه
سلام همونطور که می‌دونید آزمونک۱ فیزیک امروز راس ساعت ۱۶ با پست سوالات در وبلاگ شروع خواهد شد پس به نکات زیر دقت کتید:۱) حتما اگه تا الان پست توضیحات آزمون رو نخوندید، برید سراغش تا به مشکلی برنخورید.
۲) برای راحتی کار شما ۳ راه برای ارسال پاسخنامه آزمون در نظر گرفتیم توجه کنید که فقط فرمت pdf برای تحویل پاسخنامه مورد قبول است :
۱- ارسال از طریق پست Quera ایجاد شده که در عکس زیر نیز مشاهده می‌کنید.۲- ارسال از طریق ایمیل به نشانی d.papi.d1@gmail.com با موضوع
افزونه فشرده ساز تصاویر وردپرس_WP SMUSH PRO
افزونه فشرده ساز تصاویر وردپرس را می توان برای سئوسازی سایت موثر دانست چرا که با فشرده کردن و کم حجم کردن تصاویر سایت باعث می شود تا سرعت لود شدن سایت افزایش پیدا کند و محتوای سایت بهینه سازی شود.بنابراین این افزونه را می توان یک افزونه موثر در زمینه سئوسازی نیز دانست.افزونه فشرده ساز تصاویر هم اکنون بصورت کاملا اورجینال و فارسی توسط سایت اسرار وردپرس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
عملکرد افزو
https://webdemo.avatarsdk.com/

عکستو آپلود کن ،
مدل سه بعدیتو ببین ،
شخصی  سازیش کن ،
با مدل خودت شکلک در بیار ،
دانـلـودش کــن !

این سایت به شما API هم میده ...
برای ورود به این سایت روی آواتار اس دی کی بزنید !

نمونه کارش هم تو ادامه مطلب ...

عکسمو آپلود کردم ، طول میکشه یکم !
خب آواتارم به شکل سه بعدی در اومد !
الان ینی دارم چشمک میزنم !

# ریا نباشه خودمم !
من بندۀ وبلاگ‌هایی هستم که آرشیوشان یک جایی بین سال‌های 86 تا 93متوقف شده.قالب وبلاگ پریده و عکس های آپلود شده هم دیگر قابل دسترسی نیست.نویسنده با یک اسم مستعار نوشته و  در آخرین پستش هیچ خبری از رفتنش نداده.طوری رفته که حتی برنگشته نظرات آن پست را تایید کند.نه ایمیلی گذاشته نه حتی اسمی که بروم تو سایت بهشت زهرا چک‌کنم که آیا گذرش به آن طرف افتاده یا نه.گاهی که حسابی می‌زند به سرم برای یکی ازنویسنده‌های مستعار کامنت می‌گذارم و حرف‌هایی که
این زبان یک زبان تفسیری است.بطوری که کد را شما در ادیتور پیشرفته یا در ادیتور پیش فرض می نویسید و برنامه در ادیتور اجرا میشود.
فرمت فایل های Delta یک فایل متنی با فرمت (delta.)هستند که در هر ادیتور متنی می توان ویرایشش کرد اما فقط در ادیتور و محیط توسعه مجتمع(IDE) قابل اجرا می باشد.
به زودی لینک دانلود نسخه 0.0.0.1 این زبان برنامه نویسی در دسترس قرار خواهد گرفت و سورس کد آن در گیت هاب جهت توسعه این زبان برنامه نویسی کوچک اما قدرتمند آپلود می گردد.
sghl sghl
hc f]'d ndvjv hc h,kd ;i fhdn fi t;v ldtjhnl :dn ;)
مامان اگه بدونی چقدددددددددددددددددددددددددر دوستت دارم! و به همون اندازه نمی تونم نشون بدم!!!!!!!!!!!!! ببخش عزیز دلم
فایل حجمش بیشتر از 30 مگ هست و نمیشه اینجا آپلود کنم!!!! :{
بیان جااااااااان؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اسمش هست number one for me!
و اینم لینک دانلود (با دلخوری از بیان عزیز) :
http://uploadboy.me/a3p051fn2g50/number one for me.FLV.html
سلام 
برای دانلود آموزش نرم افزار ورود و خروج جهان گستر پس از کلیک رو لینک های زیر صفحه ای برای ما باز میشود ، پس از چند ثانیه صبر روی گزینه ردتبلیغ کلیک کنید تا وارد صفجه دانلود از سایت آپلود بوی شوید . 

دانلود فیلم آموزش کار با نرم افزار جهان گستر 

یه اف اموی هات از کینگم تهیونـــــگ 

در اصل کیفیتش 720 بود.. چون اول تو نماشا آپلودش کردم کیفیتش اومده پایین :| بعدی هارو سعی میکنم تو سایت ها آپ کنم که بی کیفیت نشن :)
اف ام وی هایی که قراره بزارم همشو خودم میسازم ^^

و یه چیز دیگه! همه تون پستامو میبینین چرا نظر نمیدین؟! =(دریافت اف امویحجم: 7.13 مگابایتتوضیحات: آپلود اصلی در نماشا 
درباره من
این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی توسط نویسنده این وبلاگ، تکمیل یا حذف خواهد شد.
اگر شما نویسنده‌ی این وبلاگ هستید، برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.
صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا
سفرنامه‌ی «تا خلیج پارس» را توی این چند روز نوشتم... توی وبلاگ حاج سیاح هم آمدم بگذارم. فقط متن گذاشتم. آپلود کردن عکس و گذاشتن آدرس عکس‌ها در وبلاگ خیلی وقت‌گیر بود. بی‌خیال شدم. به تلگرام بسنده کردم. سفرنامه را تکه‌تکه و تبدیل به 109 تا پست تلگرامی کردم و توی کانال سپهرداد منتشر کردم. اولین پست این سفر توی این آدرس است:
https://t.me/sepehrdad_channel/1176
و آخرین پست هم توی این آدرس:
https://t.me/sepehrdad_channel/1293
فیلو وبگاه بارگذاری ویدیو می‌باشد که انتشار دهندگان ویدیو از آپلود ویدیو مادامی که ویدیو در فیلو فعال باشد، درآمد کسب می کنند.باید بگویم که کسب درآمد از فیلو بسیار آسان و راحت می‌باشد. برای کسب درآمد از فیلو تنها کافی است در فیلو ثبت نام کنید و ویدیو خود را یا بارگذاری و یا از وب سایت دیگر لینک دهید.
آموزش کامل Asp.net MVC5
در این دوره قصد داریم تا زبان برنامه نویسی تحت وب Asp.net MVC 5.2 را به صورت پروژه محور آموزش دهیم. (قسمت اول و دوم)
در این آموزش سعی شده است تا دانش شما در زمینه ی برنامه نویسی وب با استفاده از ASP.NET MVC 5.2 را
به حدی برسانیم تا شما براحتی بتوانید سایر پروژه های مورد نیاز خود را با
تکنیک هایی که در این آموزش پروژه محور یاد خواهید گرفت پیاده سازی
نمایید. در این آموزش کلیاتی در مورد چگونگی شروع و به پایان رساندن اصولی و
موفقیت آمیز یک پرو
تی‌ای یکی از درسام نمره یکی از تمرین‌ها رو آپلود کرد با این توضیح: "کسایی که شماره دانشجویی‌شون تو این لیست نیست تمرینشون یا ایراد داشته یا ناقص بوده یا تحویل ندادن."
معنی این حرف توی دانشگاه که ممکنه تمرین‌ها خیلی هم تیپیکال نباشن اینه: به‌جای اینکه خودت روی تک‌تک سوالا کار کنی و احتمالا یکی‌-دوتاشو بلد نباشی، سوالا رو نفری یه دونه بین دوستات تقسیم کن و بعد همه‌تون هر سوال رو از روی کسی که اون سوال بهش محول شده بنویسید. اونم توی وقت ناها
سلام، خوب هستید؟
میخوام یک پوشه رو واستون به اشتراک بزارم که میتونید تکست گرافی هایی که میزارم ببینید و بخونید
این اولین پوشه اس، اگر درایو متعلق به این پوشه فول شه لینک دومین پوشه رو میزارم
اول اینکه یادتون باشه تا پوشه دوم معرفی نشده، تکست گرافی های جدید داخل این پوشه آپلود میشه
دوم اینکه اگر لینک پوشه زیر مشکل داشت با نظر من رو مطلع کنید
امیدوارم از خوندنشون لذت ببرید...
کلیک کنید
آموزش تصویری لاراول
قطعا محبوب ترین فریم ورک زبان PHP در ایران و جهان هست که به صورت خیره کننده ای از رقبای قدیمی خودش مثل CodeIgniter , CakePHP , Zend و ... جلو زد و روز به روز هم محبوب تر میشه . شما اگر لاراول بلد باشید به راحتی میتونید هر وب سایت بزرگی مثل دیجیکالا یا دیوار یا آکادمی آی تی با ... رو با استفاده از زبان قدرتمند PHP بنویسید و اونها رو هر روز گسترش بدید .

استفاده از فریم ورک لاراول باعث میشه :

امنیت وب سایت هاتون بسیار بالا برهپروژه های بزرگ رو ب
سلام دوستان
میخوایم با هم آموزش های برنامه نویسی زبان پایتون که توسط کری شافر(Corey Schafer) در یوتیوب آپلود میشه رو اینجا مرور کنیم. هدف فقط خلاصه برداری و متنی کردن بخشی از توضیحات ایشون هست. امیدوارم با هم آموزش ها رو به پیش ببریم و استفاده کنیم. در پست های بعد آموزش رو شروع میکنیم.
ادامه مطلب
سلام...نمیدونم  چی بگم والا ... بازم  امتحانا من و از زندگی  انداخت  ولی به هر طریقی بود  بالاخره  این ماه  لعنتی هم تموم شد اما  طی  چنتا پست  بعدی  مطالبی که  میخواستم  ماه  پیش  منتشر کنم رو  با عنوان خرداد عقب افتاده  آپلود میکنم  که در حق این  ماه  مظلوم   هم  ظلم  نکرده  باشم ...

یادگرفتن ثبت سایت در Google Webmaster Tools گوگل وبمستر تولز یادگرفتن وبمستر تولز شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ نمره یوزرها : 3 .86 از 5 ثبت وبسایت در وبمستر تولز گوگل Google Webmaster Tools برای با صرفه سازی سایت، مضاعف اساسی بوده و شما را در باصرفه سازی وب سایت برای گوگل امداد متعددی میکند، به امداد گوگل وبمستر تولز (GWT) که نام نو آن کنسول جست و جوی گوگل Google search console می باشد می‌توانید مشکل ها تارنما خود را مشاهده کنید، پیکربندی متعددی انجام دهید، و پیشنهاداتی را جهت بهبود
دکور کناف به سادگی جلوه فوق العاده زیبایی را به محیط خواهد داد. اگر در فکر زیبا سازی منزل خود و ایجاد فضایی آرامش بخش هستید، کناف میتواند در کوتاه ترین زمان و تنها با انتخاب یک طرح و اجرای آن این آرامش را به شما ببخشد. 
جهت دیدن تصاویربیشتر ادامه مطلب را فشار دهید!!!!

ادامه مطلب
امروزم شروع شد. هنوز شروع نکردم میخواستم چند تا عکس آپلود کنم از مجموعه ی جدیدم که کم کم داره شکل میگیره ولی نشد. هنوزم نمیشه فکر کنم باید با لپ تاپ بیام به هر حال که توی اینستا گذاشتمشون. هرچند که شاید عالی نباشن اما کار ادم کم کم کم خوب میشه دیگه. نه یهو. این پروژم برای خودم یه خورده سخت بود باید به یسری چیزا پشت پا انگار میزدم یعنی سعی میکردم نادیده اش بگیرم. شاید اگه مامان خونه باشه هیچی اینجوری نشه چون خیلی سخت گیره ولی خب حالا که کم خونه میا
دانلودpdf خلاصه کتاب از شار تا شهر

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsدانلود خلاصه کتاب از شار تا شهر | آرلhttps://www.arel.ir › Pages-View-758Translate this pageNov 16, 2015 - کتاب از شار تا شهر نوشته ی دکتر سید محسن حبیبی، کتابی است باارزش که باید همه ی دانشجویان شهرسازی و معماری چند بار آن را بخوانند.خلاصه کتاب از شار تا شهر - نواندیشانhttps://www.noandishaan.com › خلاصه-کتاب-از-شار-تا-...Translate this pageDec 18, 2012 - برچسب ها: از شار تا شهرانتشارات دانشگاه تهراندانلود خلاصه کتاب شهرسازیدانلود
آموزش ساخت فروشگاه مشابه ایسام با ASP MVC 5.2
با یکی دیگر از ویدیوهای آموزشی فوق العاده از تکنولوژی Asp.net MVC 5.2
در سایت دانشجویار که اینبار الگوی ما طبق درخواست‌های متعدد کاربران،
سایتی فروشگاهی با امکانات فراوان مشابه وبسایت ایسام است که محصولات را به
دو صورت عادی و مزایده به فروش می‌رساند. به جرات عرض می‌کنیم مواردی که
در این دوره‌ آموزشی مطرح شده است، در هیچ آموزشی از آموزش‌های فارسی و یا
سایر آموزش‌های تولید شده‌ دانشجویار بررسی نشده
برای نصب وردپرس روی هاست همانطور که در مقاله هاست مناسب وردپرس و هاست سی پنل چیست گفتیم باید هاستی که تهیه می نمائید لینوکس باشد.
قدم اول 
سایت رسمی وردپرس به آدرس: https://wordpress.org/ یا برای نصب وردپرس فارسی به آدرس : https://fa.wordpress.org/  مراجعه نمائید و فایل زیپ یا همان فایل فشرده را دانلود نمائید.
قدم دوم
شما باید یک دیتا بیس یا پایگاه داده از طریق هاست خود برای سایت وردپرسیتان بسازید.پس مثل تصویر زیر وارد سی پنل شوید و بر گزینه مربوطه کلیک نمائید.
*توص
معرفی سایت spreaker.com
یک سایت کاربردی می باشد که میتوانید در انواع موضوعات مختلف به آن بپردازید از قبیل موزیک ، سرگرمی و ...
و همچنین مطالب جالب را در پروفایل خود آپلود کنید تا دیگران آن را لایک و نظرات خود را درج کنند
https://www.spreaker.com/show/download-new-music-sina-sarlak-dare-baro
https://www.spreaker.com/user/mymusicha
سلام از امروز تصمیم گرفته ام که هر روز یک ویدئو برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای شما دوستان آپلود کنم پس با ما همراه باشید ...
این مکالمه ها رو بارها گوش دهید ....
برای دیدن این ویدئو روی لینک زیر کلیک کنید ..
آموزش تاکسی گرفتن در زبان انگلیسی 
میلاد باقری
استفاده از کناف در سقف آشپزخانه یکی از محبوب ترین تزیینات برای سقف آشپزخانه های ایرانی است که امروزه اغلب افراد برای طراحی سقف آشپزخانه خود از این مدل سقف های کاذب استفاده می کنند. از کناف آشپزخانه می توانید برای آشپزخانه ها با دکوراسیون های کلاسیک و یا مدرن استفاده کنید. کناف سقف می تواند زیبایی خاصی به فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزل شما بدهد. رنگ و طرح  کناف سقف آشپزخانه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید با دقت بیشتری انتخاب شود. استف
بسیاری از شما برای منزل تان، به دنبال طرحی برای دیوار پشت تلویزیون هستید. در واقع چه در حال ساخت باشید و چه درحال تغییر دکوراسیون منزل تان ، قطعا به این موضوع فکر کرده اید که با دیوار پشت فضای تلویزیون باید چه کرد! باید آن را ساده به حال خود رها کرد و یا طرحی را برروی دیوار اجرا نمود که به مدرن به نظررسیدن ومتفاوت بودن فضا کمک نماید. دراین بخش ما قصد داریم به شما نمونه طرح هایی برای دیوار پشت تلویزیون ارائه کنیم که با متریال کناف کار شده اند.جهت
تکنولوژی VDSL مخفف عبارت Very-high-bitrate Digital Subscriber Line به معنی DSL با نرخ بیت بسیار بالا است. VDSL نسل جدیدی از فناوری های DSL است که بر روی بستر کابل‌های مسی ارائه می شود و به عبارتی نسل بعدی فناوری ADSL محسوب می شود. مودم های VDSL می توانند پهنای باند 52 مگابیت بر ثانیه و آپلود 16 مگابیت بر ثانیه را ارئه دهند که بیش از 6 برابر مودم های ADSL است. البته این پهنای باند استاندارد مودم های DSL است و در حالت تئوری می توانند تا 300 مگابیت بر ثانیه را نیز ارائه دهند.
ادامه مطل
عاقا یکسری از نوشته های من رو از من ندونین ، اصلا نمیدونم چی میشه که واژه ها به ذهنم هجوم میارن و چی میشه که یک پست طولانی مینویسم ، چند روز پیش میخواستم یک فایلی رو آپلود کنم اشتباها رفتم قسمت مالکیت معنوی ، بعد دیدم یک بنده خدایی این جمله رو کپی کرده :((کربلا چون الماسی‌ست بر انگشتر شهرهای مجاورش و تنها کسی ارزش الماس را شناخت که الماس شناس باشد ورنه ما بیچارگان مسخ درخشش میشوییم)) من داشتم فکر میکردم چه کسی همچین جمله ای رو برای من نوشته ، ا
افغانستان سرزمینی کوهستانی بین آسیای جنوبی و آسیای میانه‌ است. کشوری که بیشتر مساحت آن را کوهستان‌های هندوکش فرا گرفته‌اند. بلندترین قله‌ی آن نوشاخ است با ارتفاع ۷۴۸۵ متر. سه منطقه‌ی متمایز جغرافیایی دارد: دشت‌های فراخ شمال کشور، بیابان‌های جنوب غربی و رشته‌کوه‌های هندوکش در مرکز این کشور. افغانستان راه به دریا ندارد. کشتی به آن تردد نمی‌کند. راه‌آهن ندارد. خبری از قطار در آن نیست. وسیله‌ی نقلیه‌ فقط هواپیماست و ماشین. افغانستانی‌
معرفی SYSTEM RECORDING در ایزابل
سلام به همه‌ی علاقه‌مندان و دوست‌داران سیستم‌های تلفنی تحت شبکه یا VOIP . همانطور که از عنوان این بلاگ آموزش راه اندازی VOIP با سیستم تلفنی ایزابل پیداست ، در این قسمت از مقالات آموزشی Figika می‌خواهیم به بررسی سیستم ضبط صدا در ایزابل بپردازیم ، با ما همراه باشید .
ضبط صدا در ایزابل ( SYSTEM RECORDING )
قبل از این که به بررسی نحوه عملکرد و تنظیم این سیستم بپردازیم بهتر است دلیل استفاده از System Recording را بررسی کنیم ، هنگامی که شما اق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها